Wagi Sklepowe

Wagi sklepoweWagi sklepowe

- zapraszamy do naszego biura po wagę sklepową. Posiadamy wagi elektroniczne sklepowe kalkulacyjne, kontrolne, zalegalizowane, z certyfikatami, z wysięgnikiem lub płaskie.

W ofercie posiadamy również wagi etykietujące, wagi kontrolne, wagoskanery czy całe systemy wagowe. Staramy się utrzymywać dla Państwa jak najniższe ceny, jednocześnie zapewniając wysoką jakość i bezawaryjność urządzeń.

Do handlu bezpośredniego z drobnymi wyjątkami (gdy np. sprzedaż produktów z własnego gospodarstwa odbywa się na własnej posesji) potrzebna jest waga zalegalizowana. Wszystkie bazary - mniejsze i większe - obligują do stosowania wagi z legalizacją. Dlaczego? Klient musi mieć pewność, że nie został oszukany. Waga sprawdzona i zalegalizowana przez Urząd Miar jest gwarantem prowadzenia uczciwej sprzedaży, uczciwej konkurencji i uczciwego rozliczania się z organami podatkowymi.

Czy warto uczciwie ważyć? Tak. Proszę pamiętać, że nawet jeśli nie wpadnie się w ręce urzędników kontrolujących, istnieje poważne ryzyko utraty całej wieczności.
 

LISTA RODZAJÓW WAG SKLEPOWYCH

Lista produktów

Producenci

Kategorie

Pokaż:
60 120 180